Madonna Music Festiwal to nie tylko muzyka. To przede wszystkim wspaniałe narciarstwo na 150 km tras w tym włoskim kurorcie narciarskim. To zanurzenie się we włoską kulturę, kuchnię, wino i aperitiffy. To także możliwość treningu z olimpijczykami, wykłady o serwisie sprzętu czy możliwość spróbowania snow kite’a pod okiem Łukasza Cerana. Pierwszy dzień festiwalu poświęcony będzie muzyce polskiej. Wystąpią m.in. Reni Jusis, Tomek Makowiecki i Jacob A, Ricardo. Drugiego dnia zagra DJ Alfredo Azzeto oraz lider włoskiej sceny muzyki elektronicznej Paolo Barbato.

Madonna Music Festiwal to propozycja dla grup zorganizowanych. Uczestnictwo w festiwalu to ciekawa propozycja wyjazdu narciarskiego dla firm, korporacji, agencji i grup zorganizowanych (min. 20 os.). Zgłoś się do nas jeśli chcesz abyśmy zorganizowali Twój ski incentive. Jeśli Twoja grupa będzie w okolicach Val di Sole i chciałbyś wzbogacić program swojego wyjazdu o udział w festwalu  – także zapraszamy do kontaktu.

WIĘCEJ INFORMACJI – BFC Incentive

+48 22 670 01 25 oraz +48 22 741 05 87

 

bfc-incentivel-logo

indeks

PROGRAM MUZYCZNY MADONNA MUSIC FESTIVAL

15.12 CZWARTEK

 

13.00-16.00 – apresSKI

TENESSEE

RICARDO 

JACOB A

22.00 – 01:00 – klub DES ALPES

22.00 – ROS

23:00 – TOMEK MAKOWIECKI solo live act

24.00 – RENI JUSIS

16.12 PIĄTEK:

 

13.00-16.00 – apresSKI

JACOB A (VOCAL)

ALFRED AZZETTO

Paolo Barbato

RICARDO & TENESSEE

22.00 – 03:00 – klub DES ALPES

22:00 – RICARDO & TENESSEE & JACOB A

24:00 – ALFRED AZZETTO & friends oraz Paolo Barbato

RENI JUSIS

renijusis_bang_2Polska wokalistka i kompozytorka, której album „Zakręcona” z 1999 roku zdeklasował inne wydane w tamtym czasie polskie płyty zgarniając wiele nagród. Odważnie podchodzi do wykorzystania elektroniki w swej muzyce łącząc dance, house, electro, funk i r&b. Wydany w tym roku album „BANG!” odbił się głośnym echem na polskich scenie klubowej i przypieczętował powrót wokalistki po 8 latach przerwy.

Materiał jest efektem współpracy z trójmiejskim producentem tworzącym pod pseudonimem STENDEK. Gościnnie pojawiają się też M.Bunio.S (Dick4Dick) oraz Kuba Karaś (The Dumplings). Z międzypokoleniowego połączenia sił powstała płyta tyleż aktualna i świadoma, co opierająca się jednosezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa. Echa świeżych nurtów muzyki elektronicznej mieszają się tu z ambientową przestrzenią i poszarpanym, trapowym pulsem, a tu i ówdzie dyskretnie rezonują brzmienia spod znaku eksperymentalnego techno na przemian z minimalistycznym hip-hopowym beatem czy retro popem. Na tym tle Reni nie tylko bawi się różnymi stylistykami i barwą swojego głosu, przetwarzając ją za pomocą rozmaitych efektów, ale i sięga po szerokie spektrum środków wyrazu – od szeptów, jęków, przez charakterne melorecytacje, aż po zmodulowany do niskiego męskiego głosu rap.

W zupełnie nowej koncertowej odsłonie artystkę na scenie wspierać będą STENDEK (elektronika) i Frodo (perkusja)! Oprócz premierowego materiału na koncercie nie zabraknie starszych utworów artystki w zupełnie nowych aranżacjach

ALFRED AZZETTO

alfred-azzetto-2-bwNależy do międzynarodowej rodziny house’owej. Jego styl to fantastyczna kombinacja różnych rodzajów muzyki, która została zaakceptowana w klubach europejskich i nie tylko. W swojej karierze pracował przez długi okres w Nowym Jorku z wieloma artystami, takimi jak Danny Tenaglia, Roger Sanchez, Little Louie Vega, Frankie Knuckles, Hex Hector, Eric Murillo.

Przez caly czas poszukuje nowego brzmienia dzięki czemu potrafi zaskakiwać klubowiczów na imprezach, na których występuje, prezentując muzykę w bardzo osobisty sposób. Rozwinął swoje umiejętności jako producent oraz remixer otwierając własne studio My Casa Studio w Treviso.

Wiele z jego produkcji dotarło do czołowych miejsc list przebojów, pierwszym z nich było DB Boulevard to projekt wspólnie tworzony z Diego Broggio. Debiutancki singiel „Point Of View” dotarł także do Polski, a prze trzy tygodnie był numerem 1 na USA Billboard Dance Chart, ten singiel był jednym z najlepiej sprzedających się singli we Włoszech, dzięki czemu kandydował do MTV Music Awards.

PAOLO BARBATO

 

Całe życie poświęcił muzyce, a za deckami jest już ponad 30 lat. Paolo Barbato uznany jest za jednego z liderów włoskiej sceny muzyki elektronicznej. Jest także pionierem muzyki house rozwijając się wraz ze stylem od samego jego początku, zyskał uznanie zarówno, jako DJ jak i producent. Cechuje go wiecznie nienasycona ciekawość, która pcha go do poszukiwania świeżych, nowych i często undergroundowych brzmień, którymi ozdabia parkiety klubów w całej Europie od Londynu, Ibizę aż po wschodnią Europę. Od 2008 roku współpracuje z międzynarodowymi muzykami i wokalistami, czego owocem są utwory i teledyski na najwyższym poziomie, a z jednym z nich trafił na 4 miejsce MTV’s Dance Floor Chart. Poza telewizją i kanałami video można go usłyszeć w programach takich stacji radiowych, jak Proton (USA) czy Ministry of Sound (UK).

Jego produkcje zostały wydane przez wiele ważnych house’owych wytwórni płytowych, stworzył także prestiżową kompilację dla Illy Caffe, a ostatnio przygotowuje oprawy dźwiękowe dla domów mody i wystaw.

JACOB A

 

Mimo że nie jest DJ-em jego miejsce jest na samym przodzie sceny. Wokalista i tancerz zanurzony

w dźwiękach house nada nawet najmroczniejszemu numerowi słoneczny charakter. Uznawany jest za jednego z najlepszych polskich wokalistów klubowych, a swym nieprzeciętnym i aksamitnym głosem przenosi muzykę na kolejny poziom wrażliwości.

TOMASZ MAKOWIECKI

 

To jeden z przykładów na pozytywne działanie programów talent-show. Dostrzeżony zaraz po finale Idola z 2002 szybko podpisał kontrakt płytowy z BMG, a jego dalsze działania były przemyślane stylistycznie i artystycznie. Powołał do życia takie formacje, jak Makowiecki Band czy NO! NO! NO! trzymając się z dala od komercyjnej przebojowości. Czy korzysta z gitary czy elektroniki pozostaje muzykiem alternatywnym.

RICARDO

ricardoDJ i promotor ze sceną klubową związany od końcówki lat 90. Zagrał, wyprodukował i wypromował setki imprez w Polsce ze znakomitymi gwiazdami. Jego dj-ski styl cechują wokale, które wybrzmiewają na deep, funky i soulful house’owych rytmach. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów muzyki klubowej w Polsce.

TENESSEE

tenes-3Jest jednym z czołowych przedstawicieli warszawskiej sceny house’owej. Na rynku muzycznym obecny jest od początku tworzenia się polskiej kultury klubowej czyli od połowy lat dziewięćdziesiątych. Uznawany za najlepszego dj’a grającego sety typu „warm up”. Jego niebanalny gust i technikę grania doceniają najlepsze kluby w Polsce i za granicą. Jest doceniany jako autor muzyki do pokazów najlepszych polskich projektantów. Tworzył muzykę do pokazów polskich kreatorów Paprocki & Brzozowski oraz dla Vistuli.

PAPA

papaMuzyk, DJ, producent, miłośnik old-schoolowych brzmień, zafascynowany twórczością Stevie Wondera. Jako basista współtworzył kilka międzynarodowych projektów z pogranicza nu-disco i indie rocka. W muzyce klubowej wraca do klasyki muzyki funk nie stroniąc przy tym od głębokich house’owych brzmień.

ROS

ros_by_aga_mroz_pressJeden z pionierów polskiej sceny klubowej, dj, producent i promotor znany najbardziej ze swych dokonań dla nurtu drum’n’bass. Otwartość umysłu i nieszablonowe podejście do muzyki powodują jednak, że jego płytotekę cechuje niezwykły eklektyzm. Ros to pierwszy Polak w legendarnym londynskim klubie Fabric, pojawił się tam dwukrotnie u boku LTJ Bukem’a przy okazji cyklu FabricLive – „Bukem In Session”.